МЕБЕЛНО КОЛЕЛО X-IT 413
Код: 460107
В наличност
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР MM : 50.00 мм
- ВИСОЧИНА : 58.00 мм
- ТОВАРОНОСИМОСТ : 35.00 kg
Доставка:
| Марка | X-IT |
| МОДЕЛ | 413 |
| ДИАМЕТЪР MM | 50.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 58.00 мм |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 35.00 kg |
| СЪС СПИРАЧКА | Не |
| СВЪРЗВАЩ ЕЛЕМЕНТ | ЩИФТ |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.086 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПОДСИЛЕНО |
| EAN | 3800157701648 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












