МЕБЕЛНО КОЛЕЛО X-IT 413
Code: 460107
In stock
Short Description
- DIAMETER MM : 50.00 мм
- HEIGHT : 58.00 мм
- PAYLOAD : 35.00 kg
Shipping:
| Brand | X-IT |
| MODEL | 413 |
| DIAMETER MM | 50.00 мм |
| HEIGHT | 58.00 мм |
| PAYLOAD | 35.00 kg |
| WITH BRAKE | No |
| STEM TYPE | ЩИФТ |
| PRODUCT WEIGHT | 0.086 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПОДСИЛЕНО |
| EAN | 3800157701648 |
No documents were found for this product

English 












