МЕБЕЛНО КОЛЕЛО X-IT 331
Код: 460111
В наличност
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР MM : 50.00 мм
- ВИСОЧИНА : 75.00 мм
- ТОВАРОНОСИМОСТ : 45.00 kg
Доставка:
| Марка | X-IT |
| МОДЕЛ | 331 |
| ДИАМЕТЪР MM | 50.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 75.00 мм |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 45.00 kg |
| СЪС СПИРАЧКА | Не |
| СВЪРЗВАЩ ЕЛЕМЕНТ | ПЛАНКА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.203 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | С ДВОЕН ЛАГЕР |
| EAN | 3800157701686 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











