МЕБЕЛНО КОЛЕЛО X-IT 331
Code: 460111
In stock
Short Description
- DIAMETER MM : 50.00 мм
- HEIGHT : 75.00 мм
- PAYLOAD : 45.00 kg
Shipping:
| Brand | X-IT |
| MODEL | 331 |
| DIAMETER MM | 50.00 мм |
| HEIGHT | 75.00 мм |
| PAYLOAD | 45.00 kg |
| WITH BRAKE | No |
| STEM TYPE | ПЛАНКА |
| PRODUCT WEIGHT | 0.203 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | С ДВОЕН ЛАГЕР |
| EAN | 3800157701686 |
No documents were found for this product

English 











