МЕБЕЛНО КОЛЕЛО AMIG
Код: 441507
В наличност
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР MM : 40.00 мм
- ВИСОЧИНА : 55.00 мм
- ТОВАРОНОСИМОСТ : 15.00 kg
Доставка:
| Марка | AMIG |
| ДИАМЕТЪР MM | 40.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 55.00 мм |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 15.00 kg |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| СЪС СПИРАЧКА | Не |
| СВЪРЗВАЩ ЕЛЕМЕНТ | ПЛАНКА |
| EAN | 8430850750800 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












