МЕБЕЛНО КОЛЕЛО AMIG
Code: 441507
In stock
Short Description
- DIAMETER MM : 40.00 мм
- HEIGHT : 55.00 мм
- PAYLOAD : 15.00 kg
Shipping:
| Brand | AMIG |
| DIAMETER MM | 40.00 мм |
| HEIGHT | 55.00 мм |
| PAYLOAD | 15.00 kg |
| MATERIAL | PVC |
| WITH BRAKE | No |
| STEM TYPE | ПЛАНКА |
| EAN | 8430850750800 |
No documents were found for this product

English 












