МЕБЕЛНО КОЛЕЛО AMIG МОД.250
Код: 441463
В наличност
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР MM : 30.00 мм
- ВИСОЧИНА : 33.00 мм
- ТОВАРОНОСИМОСТ : 20.00 kg
Доставка:
| Марка | AMIG |
| МОДЕЛ | МОД.250 |
| ДИАМЕТЪР MM | 30.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 33.00 мм |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 20.00 kg |
| СЪС СПИРАЧКА | Не |
| СВЪРЗВАЩ ЕЛЕМЕНТ | ПЛАНКА |
| EAN | 3800210995632 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













