МЕБЕЛНО КОЛЕЛО AMIG МОД.250
Code: 441463
In stock
Short Description
- DIAMETER MM : 30.00 мм
- HEIGHT : 33.00 мм
- PAYLOAD : 20.00 kg
Shipping:
| Brand | AMIG |
| MODEL | МОД.250 |
| DIAMETER MM | 30.00 мм |
| HEIGHT | 33.00 мм |
| PAYLOAD | 20.00 kg |
| WITH BRAKE | No |
| STEM TYPE | ПЛАНКА |
| EAN | 3800210995632 |
No documents were found for this product

English 













