МЕБЕЛНО КОЛЕЛО AMIG МОД.20
Код: 441442
В наличност
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР MM : 40.00 мм
- ВИСОЧИНА : 57.00 мм
- ТОВАРОНОСИМОСТ : 45.00 kg
Доставка:
| Марка | AMIG |
| МОДЕЛ | МОД.20 |
| ДИАМЕТЪР MM | 40.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 57.00 мм |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 45.00 kg |
| СЪС СПИРАЧКА | Не |
| СВЪРЗВАЩ ЕЛЕМЕНТ | ПЛАНКА |
| EAN | 8430850780289 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












