МЕБЕЛНО КОЛЕЛО AMIG МОД.20
Code: 441442
In stock
Short Description
- DIAMETER MM : 40.00 мм
- HEIGHT : 57.00 мм
- PAYLOAD : 45.00 kg
Shipping:
| Brand | AMIG |
| MODEL | МОД.20 |
| DIAMETER MM | 40.00 мм |
| HEIGHT | 57.00 мм |
| PAYLOAD | 45.00 kg |
| WITH BRAKE | No |
| STEM TYPE | ПЛАНКА |
| EAN | 8430850780289 |
No documents were found for this product

English 












