МЕБЕЛНО КОЛЕЛО 4 БР. X-IT 404
Код: 460104
В наличност
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР MM : 40.00 мм
- ВИСОЧИНА : 50.00 мм
- ТОВАРОНОСИМОСТ : 20.00 kg
Доставка:
| Марка | X-IT |
| МОДЕЛ | 404 |
| ДИАМЕТЪР MM | 40.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 50.00 мм |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 20.00 kg |
| СЪС СПИРАЧКА | Не |
| СВЪРЗВАЩ ЕЛЕМЕНТ | ПЛАНКА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.176 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПИЯНО |
| EAN | 3800157701617 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












