МЕБЕЛНО КОЛЕЛО 4 БР. X-IT 404
Code: 460104
In stock
Short Description
- DIAMETER MM : 40.00 мм
- HEIGHT : 50.00 мм
- PAYLOAD : 20.00 kg
Shipping:
| Brand | X-IT |
| MODEL | 404 |
| DIAMETER MM | 40.00 мм |
| HEIGHT | 50.00 мм |
| PAYLOAD | 20.00 kg |
| WITH BRAKE | No |
| STEM TYPE | ПЛАНКА |
| PRODUCT WEIGHT | 0.176 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПИЯНО |
| EAN | 3800157701617 |
No documents were found for this product

English 












