ХОДОВО КОЛЕЛО ВЪРТЯЩО BS ROLLEN L420.B55.081
Код: 447326
В наличност
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР MM : 80.00 мм
- ВИСОЧИНА : 105.00 мм
- ТОВАРОНОСИМОСТ : 50.00 kg
Доставка:
| Марка | BS ROLLEN |
| МОДЕЛ | L420.B55.081 |
| ДИАМЕТЪР MM | 80.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 105.00 мм |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 50.00 kg |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАНА |
| СЪС СПИРАЧКА | Да |
| СВЪРЗВАЩ ЕЛЕМЕНТ | ПЛАНКА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.940 kg |
| EAN | 4021885058296 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












