ХОДОВО КОЛЕЛО ВЪРТЯЩО BS ROLLEN L420.B55.081
Code: 447326
In stock
Short Description
- DIAMETER MM : 80.00 мм
- HEIGHT : 105.00 мм
- PAYLOAD : 50.00 kg
Shipping:
| Brand | BS ROLLEN |
| MODEL | L420.B55.081 |
| DIAMETER MM | 80.00 мм |
| HEIGHT | 105.00 мм |
| PAYLOAD | 50.00 kg |
| MATERIAL | СТОМАНА |
| COVERING | ПОЦИНКОВАНА |
| WITH BRAKE | Yes |
| STEM TYPE | ПЛАНКА |
| PRODUCT WEIGHT | 0.940 kg |
| EAN | 4021885058296 |
No documents were found for this product

English 












