ХОДОВО КОЛЕЛО СВОБОДНО
Код: 118161
В наличност
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР MM : 260.00 мм
- ВИСОЧИНА : 260.00 мм
- ТОВАРОНОСИМОСТ : 70.00 kg
Доставка:
| ДИАМЕТЪР MM | 260.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 260.00 мм |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 70.00 kg |
| МАТЕРИАЛ | ЖЪЛТА ГУМА И ТЕРМОПЛАСТИЧНА СЪ |
| СЪС СПИРАЧКА | Не |
| СВЪРЗВАЩ ЕЛЕМЕНТ | С ОТВОР |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.980 kg |
| EAN | 8018793172295 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












