ХОДОВО КОЛЕЛО СВОБОДНО
Code: 118161
In stock
Short Description
- DIAMETER MM : 260.00 мм
- HEIGHT : 260.00 мм
- PAYLOAD : 70.00 kg
Shipping:
| DIAMETER MM | 260.00 мм |
| HEIGHT | 260.00 мм |
| PAYLOAD | 70.00 kg |
| MATERIAL | ЖЪЛТА ГУМА И ТЕРМОПЛАСТИЧНА СЪ |
| WITH BRAKE | No |
| STEM TYPE | С ОТВОР |
| PRODUCT WEIGHT | 0.980 kg |
| EAN | 8018793172295 |
No documents were found for this product

English 












