ХОДОВО КОЛЕЛО СВОБОДНО BS ROLLEN B40.160
Код: 447331
В наличност
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР MM : 160.00 мм
- ТОВАРОНОСИМОСТ : 150.00 kg
Доставка:
| Марка | BS ROLLEN |
| МОДЕЛ | B40.160 |
| ДИАМЕТЪР MM | 160.00 мм |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 150.00 kg |
| СЪС СПИРАЧКА | Не |
| СВЪРЗВАЩ ЕЛЕМЕНТ | С ОТВОР |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.740 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ДИАМЕТЪР НА ОСТА 20 MM |
| EAN | 4021885000257 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












