ХОДОВО КОЛЕЛО СВОБОДНО BS ROLLEN B40.160
Code: 447331
In stock
Short Description
- DIAMETER MM : 160.00 мм
- PAYLOAD : 150.00 kg
Shipping:
| Brand | BS ROLLEN |
| MODEL | B40.160 |
| DIAMETER MM | 160.00 мм |
| PAYLOAD | 150.00 kg |
| WITH BRAKE | No |
| STEM TYPE | С ОТВОР |
| PRODUCT WEIGHT | 0.740 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ДИАМЕТЪР НА ОСТА 20 MM |
| EAN | 4021885000257 |
No documents were found for this product

English 












