ХОДОВО КОЛЕЛО СТАЦИОНАРНО BS ROLLEN L410.B55.101
Код: 447322
В наличност
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР MM : 100.00 мм
- ВИСОЧИНА : 128.00 мм
- ТОВАРОНОСИМОСТ : 70.00 kg
Доставка:
| Марка | BS ROLLEN |
| МОДЕЛ | L410.B55.101 |
| ДИАМЕТЪР MM | 100.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 128.00 мм |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 70.00 kg |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАНА |
| СЪС СПИРАЧКА | Не |
| СВЪРЗВАЩ ЕЛЕМЕНТ | ПЛАНКА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.660 kg |
| EAN | 4021885058258 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












