ХОДОВО КОЛЕЛО СТАЦИОНАРНО BS ROLLEN L410.B55.101
Code: 447322
In stock
Short Description
- DIAMETER MM : 100.00 мм
- HEIGHT : 128.00 мм
- PAYLOAD : 70.00 kg
Shipping:
| Brand | BS ROLLEN |
| MODEL | L410.B55.101 |
| DIAMETER MM | 100.00 мм |
| HEIGHT | 128.00 мм |
| PAYLOAD | 70.00 kg |
| MATERIAL | СТОМАНА |
| COVERING | ПОЦИНКОВАНА |
| WITH BRAKE | No |
| STEM TYPE | ПЛАНКА |
| PRODUCT WEIGHT | 0.660 kg |
| EAN | 4021885058258 |
No documents were found for this product

English 












