ЗАКАЧАЛКА ХРОМ МАТ X-IT 104
Код: 460024
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ЗАКАЧАЛКА
- ШИРИНА : 73.00 мм
- ВИСОЧИНА : 30.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 51.00 мм
- ЦВЯТ : ХРОМ МАТ
Доставка:
| Марка | X-IT |
| МОДЕЛ | 104 |
| ТИП | ЗАКАЧАЛКА |
| ШИРИНА | 73.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 30.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 51.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | МАТХРОМ |
| ЦВЯТ | ХРОМ МАТ |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.030 kg |
| EAN | 3800157700818 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











