ЗАКАЧАЛКА ХРОМ МАТ X-IT 104
Code: 460024
In stock
Short Description
- TYPE : ЗАКАЧАЛКА
- WIDTH : 73.00 мм
- HEIGHT : 30.00 мм
- LENGTH : 51.00 мм
- COLOUR : ХРОМ МАТ
Shipping:
| Brand | X-IT |
| MODEL | 104 |
| TYPE | ЗАКАЧАЛКА |
| WIDTH | 73.00 мм |
| HEIGHT | 30.00 мм |
| LENGTH | 51.00 мм |
| COVERING | МАТХРОМ |
| COLOUR | ХРОМ МАТ |
| PRODUCT WEIGHT | 0.030 kg |
| EAN | 3800157700818 |
No documents were found for this product

English 











