ЗАКАЧАЛКА ХРОМ МАТ X-IT 101
Код: 460022
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ЗАКАЧАЛКА
- ШИРИНА : 56.00 мм
- ВИСОЧИНА : 25.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 60.00 мм
- ЦВЯТ : ХРОМ МАТ
Доставка:
| Марка | X-IT |
| МОДЕЛ | 101 |
| ТИП | ЗАКАЧАЛКА |
| ШИРИНА | 56.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 25.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | МАТХРОМ |
| ЦВЯТ | ХРОМ МАТ |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.023 kg |
| EAN | 3800157700795 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













