ЗАКАЧАЛКА ХРОМ МАТ X-IT 101
Code: 460022
In stock
Short Description
- TYPE : ЗАКАЧАЛКА
- WIDTH : 56.00 мм
- HEIGHT : 25.00 мм
- LENGTH : 60.00 мм
- COLOUR : ХРОМ МАТ
Shipping:
| Brand | X-IT |
| MODEL | 101 |
| TYPE | ЗАКАЧАЛКА |
| WIDTH | 56.00 мм |
| HEIGHT | 25.00 мм |
| LENGTH | 60.00 мм |
| COVERING | МАТХРОМ |
| COLOUR | ХРОМ МАТ |
| PRODUCT WEIGHT | 0.023 kg |
| EAN | 3800157700795 |
No documents were found for this product

English 













