ЗАКАЧАЛКА ХРОМ МАТ 70 ММ X-IT 109
Код: 460025
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ЗАКАЧАЛКА
- ШИРИНА : 77.00 мм
- ВИСОЧИНА : 70.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 146.00 мм
Доставка:
| Марка | X-IT |
| МОДЕЛ | 109 |
| ТИП | ЗАКАЧАЛКА |
| ШИРИНА | 77.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 70.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 146.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | МАТХРОМ |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.075 kg |
| EAN | 3800157700825 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














