ЗАКАЧАЛКА ХРОМ МАТ 70 ММ X-IT 109
Code: 460025
In stock
Short Description
- TYPE : ЗАКАЧАЛКА
- WIDTH : 77.00 мм
- HEIGHT : 70.00 мм
- LENGTH : 146.00 мм
Shipping:
| Brand | X-IT |
| MODEL | 109 |
| TYPE | ЗАКАЧАЛКА |
| WIDTH | 77.00 мм |
| HEIGHT | 70.00 мм |
| LENGTH | 146.00 мм |
| COVERING | МАТХРОМ |
| PRODUCT WEIGHT | 0.075 kg |
| EAN | 3800157700825 |
No documents were found for this product

English 














