ЗАКАЧАЛКА ХРОМ МАТ 51 ММ X-IT 103
Код: 460023
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ЗАКАЧАЛКА
- ШИРИНА : 75.00 мм
- ВИСОЧИНА : 51.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 128.00 мм
- ЦВЯТ : ХРОМ МАТ
Доставка:
| Марка | X-IT |
| МОДЕЛ | 103 |
| ТИП | ЗАКАЧАЛКА |
| ШИРИНА | 75.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 51.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 128.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | ХРОМ МАТ |
| ЦВЯТ | ХРОМ МАТ |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.610 kg |
| EAN | 3800157700801 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











