ЗАКАЧАЛКА ХРОМ МАТ 51 ММ X-IT 103
Code: 460023
In stock
Short Description
- TYPE : ЗАКАЧАЛКА
- WIDTH : 75.00 мм
- HEIGHT : 51.00 мм
- LENGTH : 128.00 мм
- COLOUR : ХРОМ МАТ
Shipping:
| Brand | X-IT |
| MODEL | 103 |
| TYPE | ЗАКАЧАЛКА |
| WIDTH | 75.00 мм |
| HEIGHT | 51.00 мм |
| LENGTH | 128.00 мм |
| COVERING | ХРОМ МАТ |
| COLOUR | ХРОМ МАТ |
| PRODUCT WEIGHT | 0.610 kg |
| EAN | 3800157700801 |
No documents were found for this product

English 











