ЗАКАЧАЛКА ХРОМ МАТ 35 ММ X-IT 110
Код: 460026
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ЗАКАЧАЛКА
- ШИРИНА : 77.50 мм
- ВИСОЧИНА : 35.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 59.00 мм
- ЦВЯТ : ХРОМ МАТ
Доставка:
| Марка | X-IT |
| МОДЕЛ | 110 |
| ТИП | ЗАКАЧАЛКА |
| ШИРИНА | 77.50 мм |
| ВИСОЧИНА | 35.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 59.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | МАТХРОМ |
| ЦВЯТ | ХРОМ МАТ |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.045 kg |
| EAN | 3800157700832 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











