ЗАКАЧАЛКА ХРОМ МАТ 35 ММ X-IT 110
Code: 460026
In stock
Short Description
- TYPE : ЗАКАЧАЛКА
- WIDTH : 77.50 мм
- HEIGHT : 35.00 мм
- LENGTH : 59.00 мм
- COLOUR : ХРОМ МАТ
Shipping:
| Brand | X-IT |
| MODEL | 110 |
| TYPE | ЗАКАЧАЛКА |
| WIDTH | 77.50 мм |
| HEIGHT | 35.00 мм |
| LENGTH | 59.00 мм |
| COVERING | МАТХРОМ |
| COLOUR | ХРОМ МАТ |
| PRODUCT WEIGHT | 0.045 kg |
| EAN | 3800157700832 |
No documents were found for this product

English 











