МЕБЕЛНА ДРЪЖКА ВКОПАНА ХРОМ МАТ X-IT
Код: 460002
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ДРЪЖКА
- ШИРИНА : 42.00 мм
- ВИСОЧИНА : 17.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 42.00 мм
- ЦВЯТ : ХРОМ МАТ
Доставка:
| Марка | X-IT |
| ТИП | ДРЪЖКА |
| ШИРИНА | 42.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 17.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 42.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | МАТХРОМ |
| ЦВЯТ | ХРОМ МАТ |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.015 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ОБЛА |
| EAN | 3800157700597 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















