МЕБЕЛНА ДРЪЖКА ВКОПАНА ХРОМ МАТ X-IT
Code: 460002
In stock
Short Description
- TYPE : ДРЪЖКА
- WIDTH : 42.00 мм
- HEIGHT : 17.00 мм
- LENGTH : 42.00 мм
- COLOUR : ХРОМ МАТ
Shipping:
| Brand | X-IT |
| TYPE | ДРЪЖКА |
| WIDTH | 42.00 мм |
| HEIGHT | 17.00 мм |
| LENGTH | 42.00 мм |
| COVERING | МАТХРОМ |
| COLOUR | ХРОМ МАТ |
| PRODUCT WEIGHT | 0.015 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ОБЛА |
| EAN | 3800157700597 |
No documents were found for this product

English 















