МЕБЕЛНА ДРЪЖКА САТЕН 96 ММ СЕРЖАНИ 238
Код: 461855
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ДРЪЖКА
- ДЪЛЖИНА : 127.00 мм
- РАЗСТОЯНИЕ МЕЖДУ БОЛТОВЕТЕ : 96 мм
- ЦВЯТ : САТЕН
Доставка:
| Марка | СЕРЖАНИ |
| МОДЕЛ | 238 |
| ТИП | ДРЪЖКА |
| ДЪЛЖИНА | 127.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | МЕСИНГ |
| РАЗСТОЯНИЕ МЕЖДУ БОЛТОВЕТЕ | 96 мм |
| ПОКРИТИЕ | САТЕН |
| ЦВЯТ | САТЕН |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.044 kg |
| EAN | 3800150023839 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















