МЕБЕЛНА ДРЪЖКА САТЕН 96 ММ СЕРЖАНИ 238
Code: 461855
In stock
Short Description
- TYPE : ДРЪЖКА
- LENGTH : 127.00 мм
- SCREW SPACING : 96 мм
- COLOUR : САТЕН
Shipping:
| Brand | СЕРЖАНИ |
| MODEL | 238 |
| TYPE | ДРЪЖКА |
| LENGTH | 127.00 мм |
| MATERIAL | МЕСИНГ |
| SCREW SPACING | 96 мм |
| COVERING | САТЕН |
| COLOUR | САТЕН |
| PRODUCT WEIGHT | 0.044 kg |
| EAN | 3800150023839 |
No documents were found for this product

English 















