МЕБЕЛНА ДРЪЖКА САТЕН 128 ММ СЕРЖАНИ 235
Код: 461852
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ДРЪЖКА
- ДЪЛЖИНА : 145.00 мм
- РАЗСТОЯНИЕ МЕЖДУ БОЛТОВЕТЕ : 128 мм
- ЦВЯТ : САТЕН
Доставка:
| Марка | СЕРЖАНИ |
| МОДЕЛ | 235 |
| ТИП | ДРЪЖКА |
| ДЪЛЖИНА | 145.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | МЕСИНГ |
| РАЗСТОЯНИЕ МЕЖДУ БОЛТОВЕТЕ | 128 мм |
| ПОКРИТИЕ | САТЕН |
| ЦВЯТ | САТЕН |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.044 kg |
| EAN | 3800150023532 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















