МЕБЕЛНА ДРЪЖКА САТЕН 128 ММ СЕРЖАНИ 235
Code: 461852
In stock
Short Description
- TYPE : ДРЪЖКА
- LENGTH : 145.00 мм
- SCREW SPACING : 128 мм
- COLOUR : САТЕН
Shipping:
| Brand | СЕРЖАНИ |
| MODEL | 235 |
| TYPE | ДРЪЖКА |
| LENGTH | 145.00 мм |
| MATERIAL | МЕСИНГ |
| SCREW SPACING | 128 мм |
| COVERING | САТЕН |
| COLOUR | САТЕН |
| PRODUCT WEIGHT | 0.044 kg |
| EAN | 3800150023532 |
No documents were found for this product

English 















