МЕБЕЛНА ДРЪЖКА ПАТИНА 96 ММ СЕРЖАНИ 254
Код: 461862
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ДРЪЖКА
- ДЪЛЖИНА : 103.00 мм
- РАЗСТОЯНИЕ МЕЖДУ БОЛТОВЕТЕ : 96 мм
- ЦВЯТ : ПАТИНА
Доставка:
| Марка | СЕРЖАНИ |
| МОДЕЛ | 254 |
| ТИП | ДРЪЖКА |
| ДЪЛЖИНА | 103.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| РАЗСТОЯНИЕ МЕЖДУ БОЛТОВЕТЕ | 96 мм |
| ПОКРИТИЕ | АНТИК |
| ЦВЯТ | ПАТИНА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.036 kg |
| EAN | 3800150025468 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















