МЕБЕЛНА ДРЪЖКА ПАТИНА 96 ММ СЕРЖАНИ 254
Code: 461862
In stock
Short Description
- TYPE : ДРЪЖКА
- LENGTH : 103.00 мм
- SCREW SPACING : 96 мм
- COLOUR : ПАТИНА
Shipping:
| Brand | СЕРЖАНИ |
| MODEL | 254 |
| TYPE | ДРЪЖКА |
| LENGTH | 103.00 мм |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| SCREW SPACING | 96 мм |
| COVERING | АНТИК |
| COLOUR | ПАТИНА |
| PRODUCT WEIGHT | 0.036 kg |
| EAN | 3800150025468 |
No documents were found for this product

English 















