МЕБЕЛНА ДРЪЖКА НИКЕЛ 192 ММ HAEFELE
Код: 461246




Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ДРЪЖКА
- ШИРИНА : 11.00 мм
- ВИСОЧИНА : 32.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 215.00 мм
- РАЗСТОЯНИЕ МЕЖДУ БОЛТОВЕТЕ : 192 мм
- ЦВЯТ : НИКЕЛ
Доставка:
Цена: 4.09 €2.04 € / 3.99 лв.
Спести: 50 %
| Марка | HAEFELE |
| ТИП | ДРЪЖКА |
| ШИРИНА | 11.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 32.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 215.00 мм |
| РАЗСТОЯНИЕ МЕЖДУ БОЛТОВЕТЕ | 192 мм |
| ЦВЯТ | НИКЕЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ДОПЪЛНИТЕЛНИ БОЛТОВЕ НА 160 MM |
| EAN | 4000934983208 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












