МЕБЕЛНА ДРЪЖКА НИКЕЛ 192 ММ HAEFELE
Code: 461246
In stock
Short Description
- TYPE : ДРЪЖКА
- WIDTH : 11.00 мм
- HEIGHT : 32.00 мм
- LENGTH : 215.00 мм
- SCREW SPACING : 192 мм
- COLOUR : НИКЕЛ
Shipping:
| Brand | HAEFELE |
| TYPE | ДРЪЖКА |
| WIDTH | 11.00 мм |
| HEIGHT | 32.00 мм |
| LENGTH | 215.00 мм |
| SCREW SPACING | 192 мм |
| COLOUR | НИКЕЛ |
| ADDITIONAL INFORMATION | ДОПЪЛНИТЕЛНИ БОЛТОВЕ НА 160 MM |
| EAN | 4000934983208 |
No documents were found for this product

English 














