МЕБЕЛНА ДРЪЖКА МЕСИНГ 96 ММ СЕРЖАНИ 259
Код: 461868
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ДРЪЖКА
- ДЪЛЖИНА : 155.00 мм
- РАЗСТОЯНИЕ МЕЖДУ БОЛТОВЕТЕ : 96 мм
- ЦВЯТ : МЕСИНГ
Доставка:
| Марка | СЕРЖАНИ |
| МОДЕЛ | 259 |
| ТИП | ДРЪЖКА |
| ДЪЛЖИНА | 155.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | МЕСИНГ |
| РАЗСТОЯНИЕ МЕЖДУ БОЛТОВЕТЕ | 96 мм |
| ПОКРИТИЕ | ЛАК |
| ЦВЯТ | МЕСИНГ |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.096 kg |
| EAN | 3800150025918 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












