МЕБЕЛНА ДРЪЖКА МЕСИНГ 96 ММ СЕРЖАНИ 259
Code: 461868
In stock
Short Description
- TYPE : ДРЪЖКА
- LENGTH : 155.00 мм
- SCREW SPACING : 96 мм
- COLOUR : МЕСИНГ
Shipping:
| Brand | СЕРЖАНИ |
| MODEL | 259 |
| TYPE | ДРЪЖКА |
| LENGTH | 155.00 мм |
| MATERIAL | МЕСИНГ |
| SCREW SPACING | 96 мм |
| COVERING | ЛАК |
| COLOUR | МЕСИНГ |
| PRODUCT WEIGHT | 0.096 kg |
| EAN | 3800150025918 |
No documents were found for this product

English 












