МЕБЕЛНА ДРЪЖКА ИНОКС 96 ММ X-IT 284
Код: 459974





Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ДРЪЖКА
- ШИРИНА : 46.00 мм
- ВИСОЧИНА : 25.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 155.00 мм
- РАЗСТОЯНИЕ МЕЖДУ БОЛТОВЕТЕ : 96 мм
Доставка:
Цена: 3.83 €1.91 € / 3.74 лв.
Спести: 50 %
| Марка | X-IT |
| МОДЕЛ | 284 |
| ТИП | ДРЪЖКА |
| ШИРИНА | 46.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 25.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 155.00 мм |
| РАЗСТОЯНИЕ МЕЖДУ БОЛТОВЕТЕ | 96 мм |
| ПОКРИТИЕ | ИНОКС |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.104 kg |
| EAN | 3800157700313 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













