МЕБЕЛНА ДРЪЖКА ИНОКС 96 ММ X-IT 284
Code: 459974





The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- TYPE : ДРЪЖКА
- WIDTH : 46.00 мм
- HEIGHT : 25.00 мм
- LENGTH : 155.00 мм
- SCREW SPACING : 96 мм
Shipping:
Price: 3.83 €1.91 € / 3.74 лв.
Save: 50 %
| Brand | X-IT |
| MODEL | 284 |
| TYPE | ДРЪЖКА |
| WIDTH | 46.00 мм |
| HEIGHT | 25.00 мм |
| LENGTH | 155.00 мм |
| SCREW SPACING | 96 мм |
| COVERING | ИНОКС |
| PRODUCT WEIGHT | 0.104 kg |
| EAN | 3800157700313 |
No documents were found for this product

English 













