МЕБЕЛНА ДРЪЖКА ХРОМ МАТ 96 ММ X-IT 5015
Код: 459944
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ДРЪЖКА
- ШИРИНА : 10.00 мм
- ВИСОЧИНА : 27.50 мм
- ДЪЛЖИНА : 111.80 мм
- РАЗСТОЯНИЕ МЕЖДУ БОЛТОВЕТЕ : 96 мм
- ЦВЯТ : ХРОМ МАТ
Доставка:
| Марка | X-IT |
| МОДЕЛ | 5015 |
| ТИП | ДРЪЖКА |
| ШИРИНА | 10.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 27.50 мм |
| ДЪЛЖИНА | 111.80 мм |
| РАЗСТОЯНИЕ МЕЖДУ БОЛТОВЕТЕ | 96 мм |
| ПОКРИТИЕ | МАТХРОМ |
| ЦВЯТ | ХРОМ МАТ |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.034 kg |
| EAN | 3800157700016 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












