МЕБЕЛНА ДРЪЖКА ХРОМ МАТ 96 ММ X-IT 5015
Code: 459944
In stock
Short Description
- TYPE : ДРЪЖКА
- WIDTH : 10.00 мм
- HEIGHT : 27.50 мм
- LENGTH : 111.80 мм
- SCREW SPACING : 96 мм
- COLOUR : ХРОМ МАТ
Shipping:
| Brand | X-IT |
| MODEL | 5015 |
| TYPE | ДРЪЖКА |
| WIDTH | 10.00 мм |
| HEIGHT | 27.50 мм |
| LENGTH | 111.80 мм |
| SCREW SPACING | 96 мм |
| COVERING | МАТХРОМ |
| COLOUR | ХРОМ МАТ |
| PRODUCT WEIGHT | 0.034 kg |
| EAN | 3800157700016 |
No documents were found for this product

English 












