МЕБЕЛНА ДРЪЖКА ХРОМ МАТ 96 ММ HAEFELE
Код: 461220
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ДРЪЖКА
- ШИРИНА : 9.00 мм
- ВИСОЧИНА : 24.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 125.00 мм
- РАЗСТОЯНИЕ МЕЖДУ БОЛТОВЕТЕ : 96 мм
- ЦВЯТ : ХРОМ МАТ
Доставка:
| Марка | HAEFELE |
| ТИП | ДРЪЖКА |
| ШИРИНА | 9.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 24.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 125.00 мм |
| РАЗСТОЯНИЕ МЕЖДУ БОЛТОВЕТЕ | 96 мм |
| ЦВЯТ | ХРОМ МАТ |
| EAN | 4000934219512 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













