МЕБЕЛНА ДРЪЖКА ХРОМ МАТ 96 ММ HAEFELE
Code: 461220



The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- TYPE : ДРЪЖКА
- WIDTH : 9.00 мм
- HEIGHT : 24.00 мм
- LENGTH : 125.00 мм
- SCREW SPACING : 96 мм
- COLOUR : ХРОМ МАТ
Shipping:
Price: 1.63 €0.81 € / 1.58 лв.
Save: 50 %
| Brand | HAEFELE |
| TYPE | ДРЪЖКА |
| WIDTH | 9.00 мм |
| HEIGHT | 24.00 мм |
| LENGTH | 125.00 мм |
| SCREW SPACING | 96 мм |
| COLOUR | ХРОМ МАТ |
| EAN | 4000934219512 |
No documents were found for this product

English 












