МЕБЕЛНА ДРЪЖКА ХРОМ МАТ 160 ММ HAEFELE
Код: 461215



Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ДРЪЖКА
- ШИРИНА : 28.00 мм
- ВИСОЧИНА : 30.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 168.00 мм
- РАЗСТОЯНИЕ МЕЖДУ БОЛТОВЕТЕ : 160 мм
- ЦВЯТ : ХРОМ МАТ
Доставка:
Цена: 5.11 €2.55 € / 4.99 лв.
Спести: 50 %
| Марка | HAEFELE |
| ТИП | ДРЪЖКА |
| ШИРИНА | 28.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 30.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 168.00 мм |
| РАЗСТОЯНИЕ МЕЖДУ БОЛТОВЕТЕ | 160 мм |
| ЦВЯТ | ХРОМ МАТ |
| EAN | 4000934103996 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











