МЕБЕЛНА ДРЪЖКА ХРОМ МАТ 160 ММ HAEFELE
Code: 461215
In stock
Short Description
- TYPE : ДРЪЖКА
- WIDTH : 28.00 мм
- HEIGHT : 30.00 мм
- LENGTH : 168.00 мм
- SCREW SPACING : 160 мм
- COLOUR : ХРОМ МАТ
Shipping:
| Brand | HAEFELE |
| TYPE | ДРЪЖКА |
| WIDTH | 28.00 мм |
| HEIGHT | 30.00 мм |
| LENGTH | 168.00 мм |
| SCREW SPACING | 160 мм |
| COLOUR | ХРОМ МАТ |
| EAN | 4000934103996 |
No documents were found for this product

English 













